Informácie o Hotel Valemare

Víta Vás Hotel Valemare na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Valemare, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Valemare, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Valemare.
  • Hotel Valemare

Hotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyHotel Valemare: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Hotel Valemare
Ulice:  Via Croce 19
Mesto:  89861 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Valemare sa nachádza v meste Tropea len 150 metrov od piesočnatej pláže. Prístup k nemu je po súkromnom schodisku. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, záhradu a klimatizované izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Priestranné izby majú súkromnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov. Väčšina z nich má výhľad na more a balkón. Každý deň sú pre vás pripravené sladké a slané kontinentálne raňajky, ktoré si môžete vychutnať od 6:30 na terase s výhľadom na Tyrhénske more. V historickom centre mesta vzdialenom 200 metrov od hotela nájdete niekoľko reštaurácií a obchodov. Železničná stanica Tropea sa nachádza 1 km od hotela. Ku katedrále prídete pešo za 9 minút. Do mesta Capo Vaticano sa dostanete autom za 12 minút.

 
 
facebook g+ twitter