Informácie o Villa Paola

Víta Vás Villa Paola na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Villa Paola, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Villa Paola, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Villa Paola.
  • Villa Paola

Villa Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - HotelyVilla Paola: Ubytovanie v hoteloch Tropea - Hotely
Názov:  Villa Paola
Ulice:  Contrada Paola 6
Mesto:  89866 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábria
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrubgtrnlarzh

Krátky opis

Villa Paola sídli v kláštore zo 16. storočia a ponúka hosťom vonkajší bazén, slnečnú terasu a záhradu. Nachádza sa 1,5 km od mesta Tropea a jej elegantné izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Vila je obklopená veľkou záhradou a slnečnou terasou. Z bazéna sa naskytá panoramatický výhľad na Tyrhénske more. Odhlučnené hotelové izby majú vlastnú kúpeľňu so županom a toaletnými potrebami. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom objekte. Pestrý raňajkový bufet sa podáva denne a zahŕňa domáce pečivo, ovocné šťavy a kapučíno. Výjazd Pizzo z diaľnice A3 je vzdialený 45 minút.

 
 
facebook g+ twitter