Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Excelsior

Informácie o Hotel Excelsior

Víta Vás Hotel Excelsior na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Excelsior, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Excelsior, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Excelsior.
  • Hotel Excelsior

Hotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Excelsior: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Excelsior
Ulice:  Via Croce del Sud 2
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Excelsior sa nachádza priamo na pláži v Bibione. Ponúka veľký bazén s časťou pre deti a terasu s výhľadom na more a vírivkou zdieľanú so susedným partnerským hotelom. Všetky izby majú balkón s výhľadom na Jadranské more. Izby sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciou. V cene izby máte zahrnuté aj 1 lehátko, 1 plážovú stoličku a 1 slnečník, ktoré môžete využívať na dobre vybavenej súkromnej pláži. V hotelovej reštaurácii si môžete vybrať z bohatého jedálneho lístka, na ktorom nechýbajú ani vegetariánske pokrmy a detské menu. V cene ubytovania je zahrnutý aj bohatý raňajkový bufet, ktorý sa podáva v svetlej jedálni. V hoteli Excelsior je vám k dispozícii aj stolný tenis, bezplatná požičovňa bicyklov, pohodlné salóniky, bar a TV miestnosť. Deti sa môžu zahrať v herni alebo vonku na ihrisku. Pre deti je v lete pripravený miniklub. Môžete si tiež rezervovať 2 tenisové kurty a malé futbalové ihrisko.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri rezervácii polpenzie nie sú v cene zahrnuté nápoje. Upozorňujeme, že hotel má terasu a bazén spoločné so sesterským hotelom Bellevue. Miniklub je otvorený 6 dní v týždni od 7. júna do 7. septembra. Je určený pre deti vo veku od 3 do 10 rokov.

 
 
facebook g+ twitter