Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Bellevue

Informácie o Hotel Bellevue

Víta Vás Hotel Bellevue na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bellevue, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bellevue, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bellevue.
  • Hotel Bellevue

Hotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bellevue: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Bellevue
Ulice:  Via Croce Del Sud 42
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofironlarzhja

Krátky opis

Hotel Bellevue sa nachádza priamo na pobreží, na pokojnom mieste v centre letoviska Bibione. Ponúka súkromnú pláž, bazén a klimatizované izby s balkónom a výhľadom na more. Hotel Bellevue má bazén s časťou vyhradenou pre deti a terasu s vírivkou, ktorá je spoločná s partnerským hotelom. Môžete tu tiež bezplatne využívať tenisový kurt a multifunkčné športové ihrisko. Izby v hoteli Bellevue sú vybavené minibarom, satelitnou TV a počítačom s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. K dispozícii je aj bezplatný plážový slnečník, lehátko a ležadlo na každú izbu. Hotel Bellevue ponúka 2 bary, miestnosť s TV, pohodlné salóniky a vonkajšie aj vnútorné parkovisko. Zdarma tu môžete využívať požičovňu bicyklov, bezplatný internetový kútik a v bare je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli sa podáva raňajkový bufet a v reštaurácii si môžete na obed a večeru vybrať z bohatej ponuky jedál talianskej, regionálnej a medzinárodnej kuchyne, ako aj z menu šalátového bufetu. Pre vegetariánov a deti je pripravené špeciálne menu. Od 7. júna do 7. septembra je 6 dní v týždni v susednom partnerskom hoteli k dispozícii mini klub pre deti zdarma.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v cene rezervácie polpenzie alebo plnej penzie nie sú zahrnuté nápoje. Upozorňujeme, že detský klub je od 7. júna do 7. septembra otvorený 6 dní v týždni.

 
 
facebook g+ twitter