Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Corallo

Informácie o Hotel Corallo

Víta Vás Hotel Corallo na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Corallo, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Corallo, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Corallo.
  • Hotel Corallo

Hotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Corallo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Corallo
Ulice:  Via Pegaso 38
Mesto:  30028 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Corallo sa nachádza na nábreží v Bibione len pár krokov od obchodov a vlastnej súkromnej pláže. Ponúka vonkajší bazén, bezplatnú požičovňu bicyklov a parkovanie zadarmo. Wi-Fi pripojenie na internet je tu k dispozícii zadarmo. Izby sú klimatizované, majú balkón s výhľadom na more, vlastnú kúpeľňu a sú vybavené LCD TV. Raňajky formou bufetu zahŕňajú čerstvo upečené koláče, croissanty a sušienky, ako aj slané jedlá. V reštaurácii sa podávajú stredomorské a medzinárodné jedlá pripravené výhradne z najčerstvejších surovín. Hotel Corallo je moderné ubytovacie zariadenie s vlastným barom a kvetinovou záhradou. Ponúka 2 tenisové kurty a malú súkromnú pláž s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi. Hotel sa nachádza 1 km od mestského kúpeľného centra. Do letovísk Lignano Pineta a Lignano Sabbiadoro sa autom dostanete za približne 20 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že súčasná talianska legislatíva nepovoľuje platby v hotovosti vo výške od 3 000 EUR.

 
 
facebook g+ twitter