Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Bembo

Informácie o Hotel Bembo

Víta Vás Hotel Bembo na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bembo, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bembo, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bembo.
  • Hotel Bembo

Hotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Bembo: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Bembo
Ulice:  Corso Europa 23
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoronlarzh

Krátky opis

Hotel Bembo sa nachádza v zelenej záhrade, len 100 metrov od pobrežia letoviska Bibione. Ponúka vám ubytovanie v izbách s balkónom s výhľadom na Jadranské more. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na pláži hotela Bembo so zlatým pieskom máte bezplatne k dispozícii kabínky na prezliekanie, slnečníky a ležadlá. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v bazénoch pre dospelých a deti alebo si zašportovať na tenisovom kurte a viacúčelovom športovom ihrisku. V klimatizovanej reštaurácii hotela Bembo sú pre vás od 7:30 do 10:00 pripravené raňajky formou bufetu. Na obed a večeru si môžete vybrať z menu vegetariánskych pokrmov a deti z detského menu. Vychutnajte si špeciality talianskej a miestnej kuchyne. V hoteli si môžete bezplatne požičať bicykle. K dispozícii máte vonkajšie parkovisko a za príplatok parkovanie v garáži. V lete môžu deti využiť bezplatný vstup do detského klubu vo vedľajšom partnerskom hoteli.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v cene rezervácie polpenzie alebo plnej penzie nie sú zahrnuté nápoje. Miniklub je určený pre deti od 3 do 10 rokov. Je otvorený 6 dní v týždni v období od 7. júna do 7. septembra. V cene je zahrnutý 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 plážová stolička.

 
 
facebook g+ twitter