Informácie o Hotel Eden

Víta Vás Hotel Eden na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Eden, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Eden, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Eden.
  • Hotel Eden

Hotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Eden: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Eden
Ulice:  Via Maia 147
Mesto:  30028 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurudanoronlarzh

Krátky opis

Hotel Eden sa nachádza v prímorskom rezorte Bibione, len 200 metrov od vlastnej súkromnej pláže. Ponúka vám vyhrievaný vonkajší bazén a terasu. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko. Tento 4-hviezdičkový hotel má veľkú záhradu, 2 tenisové kurty a fitnescentrum. Deti sa môžu zahrať v krytej herni. Na recepcii si môžete zdarma požičať bicykle. Vo všetkých izbách hotela Eden je vám k dispozícii klimatizácia a súkromná kúpeľňa. V cenách ubytovania je zahrnuté 1 ležadlo, 1 plážová stolička a slnečník na súkromnej pláži hotela. Raňajkový bufet sa podáva denne a pozostáva z výberu sladkých i slaných jedál. V reštaurácii si môžete vychutnať typické jedlá stredomorskej kuchyne a rôzne predjedlá podávané formou bufetu. Hotel sa nachádza 20 km od diaľnice A4 a Benátky a Terst sú vzdialené 1,5 hodiny jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter