Informácie o Hotel Golf

Víta Vás Hotel Golf na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Golf, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Golf, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Golf.
  • Hotel Golf

Hotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Golf: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Golf
Ulice:  Corso Europa 54
Mesto:  30028 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudaronlarzh

Krátky opis

Hotel Golf sa nachádza 50 metrov od vlastnej súkromnej pláže s ležadlami, slnečníkmi a skladacími stoličkami, ktoré možno využívať bezplatne. Ponúka vám bezplatnú požičovňu bicyklov a bezplatné parkovisko. Je vzdialený 700 metrov od kúpeľov Bibione Terme. Izby v tomto hoteli prevádzkovanom rodinou majú vlastný balkón, klimatizáciu, TV a súkromnú kúpeľňu. V hoteli Golf si každé ráno môžete pochutiť na sladkých i slaných raňajkách formou bufetu. Ochutnajte tradičné talianske jedlá v reštaurácii. V lete sa môžete stravovať na terase. Hotel sídli v centre mesta v lokalite, ktorá je každý večer vyhradená iba pre chodcov. Z neďalekej autobusovej zastávky môžete využiť spoje na železničnú stanicu Latisana a na letiská v Benátkach a v Terste.

 
 
facebook g+ twitter