Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Concordia

Informácie o Hotel Concordia

Víta Vás Hotel Concordia na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Concordia, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Concordia, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Concordia.
  • Hotel Concordia

Hotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Concordia: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Concordia
Ulice:  Via Maja 149
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudarotrnlzh

Krátky opis

Hotel Concordia sa nachádza v centre letoviska Bibione, 100 metrov od vlastnej pláže. Ponúka vám vyhrievaný vonkajší bazén a bezplatné služby ako požičovňu bicyklov, parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky klimatizované izby v hoteli Concordia majú balkón a parketové podlahy. Každá je vybavená satelitnou TV a trezorom. V niektorých nájdete aj DVD prehrávač a bezplatné noviny. Pochutnajte si na čerstvých rybách, zeleninových pokrmoch formou bufetu či na jedlách klasickej talianskej kuchyne v reštaurácii. Zamestnanci vám môžu zorganizovať aj večeru pri svetle sviečok a posedenie pri aperitíve pri bazéne. Pre deti a dojčatá sú v ponuke špeciálne menu. Deti môžu využiť aj miniklub so špeciálnymi aktivitami. Hotel Concordia je vzdialený 11 km od Lignano Pineta, mestskej časti letoviska Lignano Sabbiadoro. Najbližšia železničná stanica v meste Latisana je vzdialená 20 minút jazdy.

 
 
facebook g+ twitter