Európa > Taliansko > Benátsko > Venezia > Bibione > Hotel Katja

Informácie o Hotel Katja

Víta Vás Hotel Katja na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Katja, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Katja, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Katja.
  • Hotel Katja

Hotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - HotelyHotel Katja: Ubytovanie v hoteloch Bibione - Hotely
Názov:  Hotel Katja
Ulice:  Corso Europa 35/A
Mesto:  30020 Bibione
Okres:  Venezia
Kraj:  Benátsko
Štát:  Taliansko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoronlarzh

Krátky opis

Hotel Katja sa nachádza v centre mesta Bibione, 2 minúty chôdze od vlastnej súkromnej pláže. Zadarmo tu máte k dispozícii parkovisko aj bezplatné pripojenie na internet. Nájdete tu tiež vonkajší bazén. Všetky izby sú klimatizované, odhlučnené a zariadené pekne zladeným ekologickým dreveným nábytkom. Všetky majú aj satelitnú TV a balkón. Ku každej izbe prislúcha 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 stolička na pláži. Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu. Reštaurácia hotela Katja je otvorená na obedy a večere a špecializuje sa na jedlá stredomorskej a medzinárodnej kuchyne. Viacjazyčný personál vám pomôže zorganizovať výlety do Benátok, Terstu a ďalších okolitýc miest. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza 20 minút jazdy od prímorského rezortu Lignano Sabbiadoro.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že povolené sú len malé domáce zvieratá a je za nich potrebné uhradiť príplatok vo výške 10 EUR na noc.

 
 
facebook g+ twitter