Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > NH Salzburg City

Informácie o NH Salzburg City

Víta Vás NH Salzburg City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte NH Salzburg City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre NH Salzburg City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre NH Salzburg City.
  • NH Salzburg City

NH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyNH Salzburg City: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  NH Salzburg City
Ulice:  Franz-Josef-Straße 26
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza iba 10 minút chôdze od historického centra Salzburgu. Ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách a bezplatné WiFi pripojenie na internet vo verejných priestoroch. Palác a záhrady Mirabell sú od hotela vzdialené 300 metrov. Moderné izby v hoteli NH Salzburg City majú drevené podlahy. Sú vybavené satelitnou TV, bezplatným WiFi pripojením na internet a minibarom. V kúpeľni nájdete sušič vlasov. V nedeľu môžete využiť možnosť neskorého odhlásenia až do 17:00 zdarma. V reštaurácii Papeo každodenne podávajú raňajkový bufet, jedlá rakúskej i medzinárodnej kuchyne ako aj salzburské špeciality. Nápoje, koktaily a občerstvenie vám ponúknu v lobby bare. Oddychovať môžete v záhradnom bare alebo na letnej terase. Vo wellness centre hotela NH Salzburg nájdete saunu, fitnescentrum i oddychovú miestnosť. Počas pobytu môžete taktiež využívať hotelové bicykle. V súkromnej hotelovej podzemnej garáži máte k dispozícii obmedzený počet parkovacích miest. Autobusová zastávka Wolf-Dietrich-Straße je vzdialená len pár metrov od hotela. Pešia zóna, ktorá vedie až do historického centra mesta, sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela.

 
 
facebook g+ twitter