Informácie o Hotel Mozart

Víta Vás Hotel Mozart na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Mozart, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Mozart, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Mozart.
  • Hotel Mozart

Hotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Mozart: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Hotel Mozart
Ulice:  Franz-Josef-Straße 27
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Mozart sa nachádza v centre Salzburgu, len 10 minút chôdze od Starého Mesta a 5 minút chôdze od záhrad Mirabell. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky vkusne zariadené izby sú vybavené satelitnou TV a minibarom. Každá z nich má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, vaňou a sušičom vlasov. Neďaleko hotela sa nachádza verejné podzemné parkovisko. Na železničnú stanicu Salzburg sa z hotela Mozart dostanete pešo za 10 minút.

 
 
facebook g+ twitter