Informácie o Hotel Amadeus

Víta Vás Hotel Amadeus na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Amadeus, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Amadeus, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Amadeus.
  • Hotel Amadeus

Hotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Amadeus: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Hotel Amadeus
Ulice:  Linzer Gasse 43-45
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Amadeus sa nachádza v samom srdci historického Salzburgu, v pokojnej ulici určenej len pre peších. Ponúka ubytovanie v izbách zariadených v tradičnom salzburskom štýle, s káblovou TV a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou. Počas pobytu môžete absolvovať špeciálnu prehliadku Sound of Music a počas dňa si dopriať bezplatnú kávu, espresso i čaj v hotelovom kútiku Nespresso. Po dni strávenom prehliadkou mesta si oddýchnite v pohodlí vašej priestrannej izby alebo si vychutnajte lahodný nápoj v bare. Raňajky sa podávajú v reštaurácii alebo priamo vo vašej izbe. Využite počítač vo vstupnej hale alebo si na hotelovej terase prečítajte noviny. Pozorný personál recepcie vám ochotne poskytne informácie o možných výletoch do okolia alebo rôznych podujatiach. Salzburgu a jeho okolie môžete taktiež spoznávať na prenajatom aute či bicykli. Ak prichádzate autom, zaparkovať ho môžete vo verejnej garáži vzdialenej len 150 metrov od hotela.


Dôležité informácie

Zavolajte prosím do hotela v deň Vášho príchodu, pokiaľ prídete po 18:00.

 
 
facebook g+ twitter