Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel & Villa Auersperg

Informácie o Hotel & Villa Auersperg

Víta Vás Hotel & Villa Auersperg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel & Villa Auersperg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel & Villa Auersperg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel & Villa Auersperg.
  • Hotel & Villa Auersperg

Hotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel & Villa Auersperg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Hotel & Villa Auersperg
Ulice:  Auerspergstraße 61
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
128 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Malý a elegantný boutique hotel & vila Auersperg je prevádzkovaný rodinou už po 3 generácie a nachádza sa na pokojnom mieste v srdci Salzburgu. Hosťom ponúka očarujúcu záhradnú terasu, wellness centrum so strešnou terasou a kolekciu DVD filmov, ktorú majú hostia k dispozícii zadarmo. Individuálne navrhnuté nefajčiarske izby sú rôzne zariadené, od klasického dekoru až po moderný štýl. Sú situované v hoteli a priľahlej mestskej vile Auersperg postavenej v polovici 19. storočia. Všetky izby sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. Biznis kútik s internetovým terminálom a videami a DVD z filmovej knižnice je možné používať zadarmo. Bicykle a mapy mesta sú hosťom taktiež k dispozícii zdarma. Bohatý raňajkový bufet sa podáva od 6:30 do 11:00 a zahŕňa široký výber miestnych, domáckych a bio produktov. Vegánske, bezlaktózové a bezlepkové jedlá a produkty sú k dispozícii tiež. V lete si za priaznivého počasia môžete raňajky vychutnať aj na terase v záhrade. Bar a kaviareň sú otvorené od 8:00 do polnoci. Každú stredu ráno sa môžete zúčastniť lekcií jogy v areáli kúpeľov alebo si v kúpeľoch dopriať relaxačné masáže. Obidve služby môžete využiť za príplatok. V priestoroch hotela Auersperg sa nachádza recepcia, raňajková miestnosť, bar a kúpele City Spa (so saunou, parným kúpeľom a krásnou strešnou terasou). Všetky hotelové zariadenia môžete využívať aj v prípade, že ste ubytovaní vo vile Auersperg. Historické Staré Mesto, záhrady Mirabell, ako aj mnohé reštaurácie a obchody, nájdete len pár minút chôdze cez pešiu zónu Linzergasse.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nie je bezbariérový a upravený pre telesne postihnutých hostí.

 
 
facebook g+ twitter