Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg

Informácie o Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg

Víta Vás Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg.
  • Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg

Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAltstadt Hotel Hofwirt Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg
Ulice:  Schallmooser Hauptstraße 1
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Altstadt Hofwirt, postavený v roku 1878, sa nachádza priamo pri pešej zóne Linzer Gasse, v centre mesta Salzburg. Kongresové centrum, zámok Mirabell a historická trieda Getreidegasse sú vzdialené 10 minút chôdze odtiaľto. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel Hofwirt má nefajčiarske izby zariadené v modernom alebo tradičnom štýle a vybavené káblovou TV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a s WC. V každej izbe je k dispozícii tablet s prístupom na internet zdarma. Ráno si môžete dopriať výdatné raňajky formou bufetu s mnohými rakúskymi špecialitami a priestranný a moderný hotelový bar je otvorený nepretržite. Hlavná železničná stanica v Salzburgu je vzdialená 15 minút chôdze.


Dôležité informácie

Prosím, informujte o tom hotel vopred, ak máte v pláne prísť po 18:00. Pri rezervácii na to môžete využiť kolónku na špeciálne požiadavky alebo kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie s využitím údajov uvedených v potvrdení rezervácie. Upozorňujeme, že na požiadanie a za príplatok je povolené ubytovať 1 psa na 1 izbu.

 
 
facebook g+ twitter