Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > AllYouNeed Hotel Salzburg

Informácie o AllYouNeed Hotel Salzburg

Víta Vás AllYouNeed Hotel Salzburg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte AllYouNeed Hotel Salzburg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre AllYouNeed Hotel Salzburg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre AllYouNeed Hotel Salzburg.
  • AllYouNeed Hotel Salzburg

AllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyAllYouNeed Hotel Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  AllYouNeed Hotel Salzburg
Ulice:  Glockengasse 4b
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrufirotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel sa nachádza na úpätí hory Kapuzinerberg v centre Salzburgu, len 7 minút chôdze od záhrad Mirabell. Ponúka nefajčiarske izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a teplý aj studený raňajkový bufet. Všetky izby majú TV s plochou obrazovkou s medzinárodnými kanálmi a kúpeľňu s fénom a sprchou. V letných mesiacoch si raňajky môžete vychutnať aj na strešnej terase, ktorá ponúka panoramatický výhľad na Salzburg. Mesto, v ktorom sa narodil Mozart, a ktoré je dnes na zozname svetového dedičstva UNESCO, skrýva mnoho tajomstiev, ku ktorým sa z hotela dostanete pešo. Čaká tu na vás tu palác Mirabell, známa ulica Getreidegasse, katedrála, festivalová hala, Mozartovo námestie a ešte oveľa viac. Hotel je otvorený každý rok len od začiatku júla do konca septembra.


Dôležité informácie

Otváracie hodiny recepcie sú od 7:00 do 23:00. Ak prídete po 23:00, zazvoňte, prosím, pri vstupných dverách, aby prišiel nočný vrátnik. Ak prídete autom, prejdite po ulici Glockengasse až po závoru. Stlačte zvonček označený ako "Hotel" a závora sa otvorí. Potom prejdite na koniec ulice. Upozorňujeme, že uvedené pravidlá parkovania sa vzťahujú na verejné garážové státia. Rezervácia vopred nie je možná, parkovacie lístky však možno zakúpiť priamo na recepcii. Upozorňujeme, že tento hotel je sezónny a je otvorený každý rok od 1. júla do 30. septembra.

 
 
facebook g+ twitter