Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Wolf Dietrich

Informácie o Hotel Wolf Dietrich

Víta Vás Hotel Wolf Dietrich na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Wolf Dietrich, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Wolf Dietrich, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Wolf Dietrich.
  • Hotel Wolf Dietrich

Hotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Wolf Dietrich: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Hotel Wolf Dietrich
Ulice:  Wolf-Dietrich-Straße 7
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Malý, exkluzívny hotel s osobnou atmosférou. Skladá sa z dvoch budov, Altstadthotel a Residenz, ktoré sa nachádzajú oproti sebe v tichej bočnej ulici na pešej zóne v Salzburgu. Je umiestnený len pár minút chôdze od zámku Mirabell a Mozartovho domu. Môžete si nechať auto v garáži, pretože všetky z mestských pamiatok sú v pešej vzdialenosti. Napríklad katedrála alebo pevnosť, Mozartovo rodisko a nová kongresová sála. Hotelový tím na recepcii Vám rád pomôže pri rezervácii koncertov či lístkov do divadla. Internetový terminál v hale je zdarma pre hotelových hostí, ako aj prenájom DVD. Môžete tiež relaxovať vo vkusne zariadenej obývacej izbe. Kúpeľné centrum s teplými farbami a jednoduchým dizajnom je ideálnym miestom pre relaxáciu. Táto kompaktná rekreačná oblasť zahŕňa bazén, fínsku saunu, infračervenú kabínku a atraktívnu tichú miestnosť s pohovkami pre relaxáciu po saune. Tiež odporúčame využiť masáže.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nie je bezbariérový a upravený pre telesne postihnutých hostí. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter