Informácie o NH Danube City

Víta Vás NH Danube City na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte NH Danube City, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre NH Danube City, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre NH Danube City.
  • NH Danube City

NH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyNH Danube City: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  NH Danube City
Ulice:  Wagramer Straße 21
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel NH Danube City sa nachádza hneď vedľa ústredia Organizácie Spojených národov a konferenčného centra Austria Center Vienna, len 8 minút jazdy metrom od centra Viedne a iba 100 metrov od rekreačnej oblasti Alte Donau. Stanice metra Alte Donau a Kaisermühlen sú vzdialené 500 metrov. Všetky izby majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, TV s plochou obrazovkou, 2 telefóny a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Ponúkajú vám výhľad na Dunajský park a Dunajský ostrov, kde je vám k dispozícii celý rad športových a rekreačných aktivít, alebo výhľad na mesto s Katedrálou svätého Štefana. V reštaurácii s barom Tarragona si môžete vychutnať výdatné raňajky formou bufetu. Na obed a večeru sa tu podávajú jedlá rakúskej a medzinárodnej kuchyne a široký výber španielskych tapas. Bar Tarragona sa nachádza vo vstupnej hale a môžete tu relaxovať až do neskorých večerných hodín. Hotel NH Danube City ponúka aj saunu, parný kúpeľ, fitnescentrum a relaxačnú miestnosť. Vo verejných priestoroch a v bizniscentre, ktoré môžete využívať zdarma, je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a káblové pripojenie na internet. Najväčšie viedenské nákupné centrum Donauzentrum je od hotela vzdialené len 1 zastávku metrom. Verejný letiskový autobus má zastávku pred hotelom a pravidelne premáva na medzinárodné letisko Viedeň. V nedeľu môžete bezplatne využiť možnosť neskorého odhlásenia až do 17:00.

 
 
facebook g+ twitter