Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Lenas Donau Hotel

Informácie o Lenas Donau Hotel

Víta Vás Lenas Donau Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Lenas Donau Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Lenas Donau Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Lenas Donau Hotel.
  • Lenas Donau Hotel

Lenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyLenas Donau Hotel: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Lenas Donau Hotel
Ulice:  Wagramer Straße 52
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
30 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Lenas Donau má pokojnú polohu priamo na nábreží Starého Dunaja, len 5 minút pešo od stanice metra Alte Donau. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch, recepciu s nepretržitou prevádzkou, reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne, a terasu s výhľadom na Starý Dunaj. Môžete si tiež pochutiť na raňajkovom bufete vrátane sladkých gulí, sladkých knedlí plnených slivkovou marmeládou a mrazeného jogurtu. Bar je pre vás otvorený po celý deň. Svetlé a moderne zariadené izby majú zvukovo izolované okná, satelitnú TV a kúpeľňu so sušičom vlasov. Alte Donau je bývalá časť Dunaja a ponúka veľa možností zábavy vrátane plachtenia. Nákupné centrum Donauzentrum sa nachádza 600 metrov od hotela Lenas Donau. Z neďalekej stanice metra sa linkou U1 dostanete priamo do centra Viedne. V blízkosti sa nachádza i autobusová zastávka Wagramer Straße. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné verejné parkovisko.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že platbu za pobyt je potrebné uhradiť pri príchode. Upozorňujeme, že k dispozícii je len obmedzený počet parkovacích miest. Nie je možné ich rezervovať vopred.

 
 
facebook g+ twitter