Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > ARCOTEL Kaiserwasser

Informácie o ARCOTEL Kaiserwasser

Víta Vás ARCOTEL Kaiserwasser na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte ARCOTEL Kaiserwasser, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre ARCOTEL Kaiserwasser, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre ARCOTEL Kaiserwasser.
  • ARCOTEL Kaiserwasser

ARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyARCOTEL Kaiserwasser: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  ARCOTEL Kaiserwasser
Ulice:  Wagramer Straße 8
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel ARCOTEL Kaiserwasser sa nachádza naproti sídla Organizácie spojených národov vo Viedni a kongresového centra Austria Center Vienna, pri rybníku Kaiserwasser s mólom na kúpanie. Stanica metra Kaisermühlen je vzdialená iba 100 metrov a do centra mesta sa dostanete za 10 minút jazdy. Vo všetkých izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Z izieb v hoteli ARCOTEL Kaiserwasser sa naskytá výhľad na modernú panorámu vo štvrti DonauCity alebo rekreačnú oblasť Kaiserwasser. Izby sú zariadené vo vzoroch červenej a bielej farby a sú vybavené káblovou TV a DVD prehrávačom. V hoteli Kaiserwasser ARCOTEL nájdete modernú posilňovňu s výhľadom na Dunaj a centrum mesta, saunu a parný kúpeľ. V reštaurácii tu podávajú typické rakúske špeciality ako aj vegánske pokrmy. Na mieste nájdete tiež príjemný bar. Autobusová zastávka so spojmi na letisko Viedeň sa nachádza priamo pred hotelom. Rekreačnú oblasť Kaiserwasser nájdete priamo pri hoteli a rekreačná oblasť Donauinsel je vzdialená iba 5 minút chôdze od hotela. Za necelých 5 minút sa metrom sa odveziete do veľkého nákupného centra Donauzentrum. K hotelu sa rýchlo môžete dostať z výjazdu Kagran z diaľnice A22.

 
 
facebook g+ twitter