Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Donaustadt Kagran

Informácie o Hotel Donaustadt Kagran

Víta Vás Hotel Donaustadt Kagran na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Donaustadt Kagran, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Donaustadt Kagran, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Donaustadt Kagran.
  • Hotel Donaustadt Kagran

Hotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Donaustadt Kagran: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Donaustadt Kagran
Ulice:  Donaufelder Straße 232
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdafislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Donaustadt Kagran sa nachádza iba 200 metrov od stanice metra Kagraner Platz, 12 minút od centra Viedne. Ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby majú kúpeľňu so sušičom vlasov, samostatným WC, trezorom, pracovným stolom a TV s plochou obrazovkou. Hotel Donaustadt Kagran ponúka kaviareň zariadenú v tradičnom viedenskom štýle. Kávu a čaj si v čase od 7:00 do 22:00 si môžete vychutnať zadarmo. Do zábavného parku Práter sa dostanete metrom na linke U1 za 7 minút. Kongresové centrum Austria Center Vienna a sídlo OSN (známe ako UNO City) sú od hotela Best Western Kagran vzdialené len 3 zastávky metra. Najväčšie viedenské nákupné centrum Donauzentrum je situované len 1 zastávku metrom od hotela a cesta na ostrov Donauinsel vám metrom potrvá len 4 minúty.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že recepcia je otvorená len od 8:00 do 22:00. Ak plánujete pricestovať po 22:00, kontaktujte hotel vopred. Po vykonaní predbežnej autorizácie vašej kreditnej karty (zablokovaní sumy na karte) dostanete e-mail s kódom od schránky s kľúčmi, ktorá je umiestnená pri vchode. Uveďte tiež svoje telefónne číslo.

 
 
facebook g+ twitter