Informácie o Hotel Hillinger

Víta Vás Hotel Hillinger na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Hillinger, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Hillinger, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Hillinger.
  • Hotel Hillinger

Hotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Hillinger: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Hillinger
Ulice:  Erzherzog-Karl-Str. 105
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Hillinger bol zrekonštruovaný v roku 2014. Nachádza sa neďaleko diaľnice A23. Do sídla Organizácie Spojených národov, konferenčného centra Austria Center Vienna a do modernej obchodnej a nákupnej štvrti v severovýchodnej časti mesta sa dostanete za 5 minút jazdy. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko zdarma. Moderne zariadené klimatizované izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou a majú kúpeľňu so sušičom vlasov. V reštaurácii hotela Hillinger si môžete pochutnať na jedlách klasickej rakúskej a medzinárodnej kuchyne, ako aj na pestrých raňajkách formou bufetu. Na mieste sa nachádza i kaviareň. Tento hotel je bezbariérový. Hotel poskytuje priestory vhodné na semináre, kongresy a oslavy. Hneď vedľa hotela sa nachádza unikátna multifunkčná hala s kapacitou 3 000 osôb. V letnej sezóne môžete zdarma využívať vonkajší bazén, ktorý je vzdialený iba 50 metrov od hotela. V blízkom okolí hotela sa môžete naučiť liezť po skalách alebo zdokonaliť vaše zručnosti na najväčšej lezeckej stene v Rakúsku. Túto zvláštnu skúsenosť máte ako hostia hotela Hillinger k dispozícii bezplatne. Donauzentrum, najväčšie nákupné stredisko vo Viedni, sa nachádza 5 minút jazdy od hotela. Autobusová zastávka Polgarstraße je vzdialená 2 minúty chôdze od hotela. Odtiaľ sa do centra mesta dostanete mestskou hromadnou dopravou za 20 minút.


Dôležité informácie

Ak máte záujem o pripojenie na internet, doneste si vlastný laptop a bezdrôtovú kartu.

 
 
facebook g+ twitter