Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Asperner Löwe

Informácie o Hotel Asperner Löwe

Víta Vás Hotel Asperner Löwe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Asperner Löwe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Asperner Löwe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Asperner Löwe.
  • Hotel Asperner Löwe

Hotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Asperner Löwe: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Asperner Löwe
Ulice:  Aspernstraße 96
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgfislhrrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Asperner Löwe sa nachádza len 25 minút jazdy metrom od Viedenskej štátnej opery a nákupnej ulice Kärntnerstraße. Ponúka bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma na recepcii a vo väčšine izieb. Štadión Ernsta Happela a výstaviska Messe Wien sú odtiaľto vzdialené 10 minút jazdy metrom. Izby hotela Asperner Löwe sú svetlé a priestranné. Vo všetkých izbách je satelitná TV, základné kuchynské vybavenie, priestor na posedenie a kúpeľňa so sušičom vlasov. Za pekného počasia si môžete na terase vychutnať výdatné raňajky formou bufetu. Za 5 minút prídete pešo do reštaurácie, kde sa podávajú typické jedlá viedenskej kuchyne. Za príplatok môžete relaxovať v saune a v parnom kúpeli hotela Asperner Löwe. Na recepcii je k dispozícii internetový terminál. Hotel ponúka aj službu práčovne. Národný park Donau-Auen a rekreačnú oblasť Donauinsel môžete objavovať na bicykli po cyklotrasách. Do rozvíjajúcej sa mestskej časti Seestadt Aspern sa dostanete autom za 2 minúty. Ubytovacie zariadenie sa nachádza vedľa stanice metra Aspernstraße, z ktorej premávajú spoje do centra mesta a na letisko. Autom alebo taxíkom sa z hotela na letisko dostanete za 20 minút.

 
 
facebook g+ twitter