Európa > Rakúsko > Viedeň kraj > Viedeň okres > Viedeň > Hotel Wiener Kindl

Informácie o Hotel Wiener Kindl

Víta Vás Hotel Wiener Kindl na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Wiener Kindl, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Wiener Kindl, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Wiener Kindl.
  • Hotel Wiener Kindl

Hotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Wiener Kindl: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Wiener Kindl
Ulice:  Stadlauer Straße 31
Mesto:  1220 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento rodinou prevádzkovaný hotel je ľahko dostupný z výjazdu Stadlau z diaľnice A23. Má zelené nádvorie a strešnú terasu. Do centra Viedne sa dostanete mestskou hromadnou dopravou za 20 minút. Priestranné izby sú vybavené minibarom, písacím stolom a súkromnou kúpeľňou so sprchou. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Výdatný raňajkový bufet si v lete môžete vychutnať aj na pokojnom vnútornom nádvorí. Na požiadanie je k dispozícii i špeciálne diétne menu. Počas pobytu si oddýchnete pri rieke Dunaj alebo na riečnom ostrove Donauinsel, ktorý slúži ako zábavná a rekreačná zóna. Nemocnica Donauspital je vzdialená 3 električkové zastávky. Stanica metra Stadlau (U2) je vzdialená 10 minút chôdze, autobusová (26A) a električková zastávka (25) 5 minút chôdze.


Dôležité informácie

Recepcia je otvorená do 22:00 hod. Ak prídete neskôr, informujte hotel vopred a nechajte nám svoje telefónne číslo na mobil alebo číslo letu.

 
 
facebook g+ twitter