Informácie o Hotel Global

Víta Vás Hotel Global na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Global, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Global, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Global.
  • Hotel Global

Hotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Global: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Hotel Global
Ulice:  Libušino Údolí 58
Mesto:  62300 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
29 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslrotrnlarzh

Krátky opis

Hotel Global sa nachádza na pokojnom mieste v Kohoutovickom lese, len 5 minút jazdy autom od brnenského výstaviska. Je ľahko dostupný mestskou hromadnou dopravou. Hotel ponúka komfortne zariadené nefajčiarske izby s balkónom a drevenými podlahami. Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa. Sušič vlasov a laptop si môžete zadarmo požičať na recepcii. Bar ponúka široký výber moravských a zahraničných vín. Počas letných dní si svoje jedlo a nápoje môžete vychutnať na otvorenej terase. V hoteli máte k dispozícii aj fitnescentrum. V blízkosti sa nachádza slávny brnenský hrad Špilberk. Do aquaparku Brno Kohoutovice sa z hotela Global dostanete pešo za 5 minút.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že reštaurácia je otvorená len na základe rezervácie pre skupiny 10 a viacerých ľudí.

 
 
facebook g+ twitter