Informácie o Holiday Inn Brno

Víta Vás Holiday Inn Brno na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Holiday Inn Brno, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Holiday Inn Brno, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Holiday Inn Brno.
  • Holiday Inn Brno

Holiday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHoliday Inn Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Holiday Inn Brno
Ulice:  Krizkovskeho 20
Mesto:  60300 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
93 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Holiday Inn sa nachádza v tesnej blízkosti brnenského výstaviska, 1,5 km od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a relaxačnú zónu na streche vybavenú fínskou saunou a malou posilňovňou s panoramatickým výhľadom. Klimatizované izby v hoteli Holiday Inn Brno majú inteligentnú IPTV, napojiteľnú na smartphone, tablet alebo hernú konzolu. Počas pobytu môžete využívať bezplatnú obojsmernú kyvadlovú dopravu do centra mesta, ktorá premáva vo večerných hodinách vždy v utorok, v stredu a vo štvrtok. V hotelovej reštaurácii Prominent sa podávajú gurmánske jedlá českej a medzinárodnej kuchyne, zatiaľ čo lobby bar je príjemným miestom pre obľúbený nápoj alebo občerstvenie až do neskorých nočných hodín.


Dôležité informácie

Ceny izieb sa môžu líšiť podľa aktuálneho kurzu.

 
 
facebook g+ twitter