Európa > Česko > Juhomoravský kraj > Brno mesto okres > Brno > Garni Hotel Vinarska

Informácie o Garni Hotel Vinarska

Víta Vás Garni Hotel Vinarska na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Garni Hotel Vinarska, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Garni Hotel Vinarska, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Garni Hotel Vinarska.
  • Garni Hotel Vinarska

Garni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyGarni Hotel Vinarska: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Garni Hotel Vinarska
Ulice:  Vinarska 5
Mesto:  603 00 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgfislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Garni Vinárska je súčasťou študentských internátov v univerzitnom areáli v Brne a nachádza sa 5 minút chôdze od výstaviska BVV. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a sú vybavené chladničkou, TV a pracovným stolom. Využívať môžete bezplatné káblové pripojenie na internet. Na recepcii si môžete zakúpiť cestovné lístky na MHD a základné toaletné potreby. K dispozícii je vám aj úschovňa batožiny a predajné automaty s občerstvením a nápojmi. Raňajky a ďalšie jedlá je možné zariadiť v univerzitnej jedálni Menza, ktorá sa nachádza 50 metrov od hotela. Vo vzdialenosti 300 metrov od hotela Vinárska nájdete 3 rôzne reštaurácie. Verejné parkovisko je možné s výnimkou obdobia konania veľkých podujatí využívať zdarma.

 
 
facebook g+ twitter