Informácie o Hotel Santander

Víta Vás Hotel Santander na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Santander, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Santander, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Santander.
  • Hotel Santander

Hotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Santander: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Hotel Santander
Ulice:  Pisárecká 6
Mesto:  603 00 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Santander ponúka luxusné ubytovanie vo vile zo začiatku 20. storočia. Hotel je obklopený záhradou a vzdialený 10 minút jazdy električkou od centra Brna. Na brnianske výstavisko dôjdete pešo za 10 minút. V čitárni s výhľadom na Brno môžete relaxovať v pohodlnom kresle so svojou obľúbenou knihou alebo časopisom. Salónik zariadený v harmonických farbách, zdobený krásnymi kvetmi a zaujímavými obrazmi ponúka príjemný chládok v lete a plápolajúci kozub v zime. Každé ráno si môžete dopriať raňajky. Individuálne zariadené izby poskytujú výhľad do záhrady, na tenisový kurt alebo mesto Brno. Raňajkový bufet zahŕňa mlieko, čaj, kávu, džús, minerálnu vodu, müsli, kukuričné ​​vločky, jogurt, čerstvý chlieb a rožky, sladké pečivo a ovocie. Hotel zohľadní zvláštne diétne požiadavky a raňajky si môžete vychutnať tiež v izbe. Môžete si tu zahrať tenis, prejsť sa na bicykli po blízkej cyklistickej trase spájajúcej Brno s Viedňou alebo sa vydať na prechádzku pozdĺž rieky Svratky v okolitých lesoch.

 
 
facebook g+ twitter