Európa > Česko > Juhomoravský kraj > Brno mesto okres > Brno > Hotel Myslivna Brno

Informácie o Hotel Myslivna Brno

Víta Vás Hotel Myslivna Brno na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Myslivna Brno, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Myslivna Brno, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Myslivna Brno.
  • Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyHotel Myslivna Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Hotel Myslivna Brno
Ulice:  Nad Pisárkami 276/1
Mesto:  623 00 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrufirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Myslivna Brno sa nachádza v parku, 5 km od najbližšieho výjazdu z diaľnice D1 a 7 km od centra Brna. Ochutnajte pokrmy českej kuchyne na terase reštaurácie a pokochajte sa panoramatickým výhľadom na mesto. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vo wellness stredisku môžete za príplatok využívať fitnescentrum a saunu. Na požiadanie máte k dispozícii masážne služby. Na mieste si môžete zahrať aj šípky a stolný tenis. Svetlé izby sú vybavené satelitnou TV a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Do ďalšieho zariadenia patrí bezpečnostná schránka. Parkovanie na mieste je možné za príplatok. Vila Tugendhat, zapísaná v zozname kultúrneho dedičstva UNESCO, sa nachádza 3 km od hotela Myslivna. Brnianske výstavisko sa takisto nachádza 3 km od hotela a Masarykov okruh, na ktorom sa jazdia závody Grand Prix, je od neho vzdialený 6 km.

 
 
facebook g+ twitter