Informácie o Parkhotel Brno

Víta Vás Parkhotel Brno na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Parkhotel Brno, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Parkhotel Brno, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Parkhotel Brno.
  • Parkhotel Brno

Parkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - HotelyParkhotel Brno: Ubytovanie v hoteloch Brno - Hotely
Názov:  Parkhotel Brno
Ulice:  Veslařská 250
Mesto:  63700 Brno
Okres:  Brno mesto okres
Kraj:  Juhomoravský kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplhuruzh

Krátky opis

Parkhotel Brno pripomínajúci zámok sa nachádza v pokojnej záhrade s výhľadom na rieku Svratka, neďaleko Brnenského výstaviska. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma vo všetkých priestoroch. Každý deň od 17:00 do 21:00 môžete bezplatne využívať zrekonštruovaný krytý bazén a saunu. Svoje autá bezpečne zaparkujete na stráženom hotelovom parkovisku monitorovanom bezpečnostnou kamerou.

 
 
facebook g+ twitter