Európa > Francúzko > Ile de France (Paríž) > Paríž okres > Paríž > Hôtel Galileo Champs Elysées

Informácie o Hôtel Galileo Champs Elysées

Víta Vás Hôtel Galileo Champs Elysées na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hôtel Galileo Champs Elysées, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hôtel Galileo Champs Elysées, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hôtel Galileo Champs Elysées.
  • Hôtel Galileo Champs Elysées

Hôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Galileo Champs Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Hôtel Galileo Champs Elysées
Ulice:  54 rue Galilée
Mesto:  75008 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
86 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Galileo sa nachádza 140 metrov od bulváru Avenue des Champs-Elysées a 450 metrov od Víťazného oblúka. Ponúka pohodlné a štýlové ubytovacie jednotky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Odhlučnené izby sú tiež klimatizované a jednoducho zariadené v klasickom štýle. K ich vybaveniu patrí TV a vlastná mramorová kúpeľňa. Všetky izby sú dostupné výťahom. Každé ráno si v útulnej jedálni hotela Galileo môžete vychutnať raňajky. Po celodennej prehliadke mesta si môžete oddýchnuť v jednom z dvoch hotelových salónikov, z ktorých jeden ponúka posedenie pri krbe a druhý sa otvára do záhrady. Vďaka bicyklu z hotelovej požičovne môžete ľahko navštíviť známe pamiatky Paríža, ako napríklad námestie Concorde a Tuilerské záhrady, ktoré sú od hotela vzdialené len 2 km. Stanica metra George V sa nachádza 230 metrov od hotela Galileo a umožňuje prístup do ostatných častí Paríža.

 
 
facebook g+ twitter