Európa > Francúzko > Ile de France (Paríž) > Paríž okres > Paríž > InterContinental Paris Avenue Marceau

Informácie o InterContinental Paris Avenue Marceau

Víta Vás InterContinental Paris Avenue Marceau na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte InterContinental Paris Avenue Marceau, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre InterContinental Paris Avenue Marceau, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre InterContinental Paris Avenue Marceau.
  • InterContinental Paris Avenue Marceau

InterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyInterContinental Paris Avenue Marceau: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  InterContinental Paris Avenue Marceau
Ulice:  64 Avenue Marceau
Mesto:  75008 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
187 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel InterContinental sa nachádza v centre Paríža, 200 metrov od bulváru Champs-Elysées. Ponúka klimatizované izby s moderným dizajnom so satelitnou LCD TV, dokovacou stanicou na iPod a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Hotel InterContinental Paris Avenue Marceau má interiér navrhnutý dizajnérom Brunom Borrionem. Ponúka veľký bar, salónik a terasu na oddych. Denne tu podávajú kontinentálne raňajky a raňajkový bufet. Reštaurácia v hoteli InterContinental ponúka jedlá medzinárodnej gurmánskej kuchyne. Využívať môžete veľký výber možností izbového služby. Hotel InterContinental sa nachádza 200 metrov od zastávky metra George V, odkiaľ sa priamo dostanete do obchodnej štvrte La Défense a do múzea Louvre. Víťazný oblúk je vzdialený 5 minút pešo od hotela.

 
 
facebook g+ twitter