Informácie o Chambellan Morgane

Víta Vás Chambellan Morgane na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Chambellan Morgane, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Chambellan Morgane, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Chambellan Morgane.
  • Chambellan Morgane

Chambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyChambellan Morgane: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Chambellan Morgane
Ulice:  6 rue Keppler
Mesto:  75016 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
120 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Chambellan Morgane sa nachádza v blízkosti "Zlatého trojuholníka" ulíc George V., Montaigne a Champs-Elysées. Je umiestnený vo veľmi pokojnej ulici, len pár minút od víťazného oblúka Arc de Triomphe. Hotel má 20 priestranných, pohodlných a vkusne zariadených izieb. Každá izba je vyzdobená v harmonických farbách s elegantným nábytkom a vkusnými látkami a je vybavená najnovšími technológiami, vrátane satelitnej LCD TV a WiFi pripojenia k internetu. Nájdete tu raňajkovú miestnosť, kde sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu, útulný bar a zasadaciu miestnosť. Či už cestujete pracovne alebo za zábavou, bude pre vás hotel Chambellan Morgane oázou pokoja.

 
 
facebook g+ twitter