Informácie o Hôtel Vernet

Víta Vás Hôtel Vernet na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hôtel Vernet, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hôtel Vernet, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hôtel Vernet.
  • Hôtel Vernet

Hôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyHôtel Vernet: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Hôtel Vernet
Ulice:  25 Rue Vernet
Mesto:  75008 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
288 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Vernet je vzdialený iba 100 metrov od bulváru Champs Elysée a stanice metra George V. Hosťom ponúka priestranné izby a suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a minibarom. Izby v hoteli Vernet sú moderne zariadené v kombinácii prírodných farieb, dreveného nábytku a moderných tkanín. Sú vybavené trezorom a TV. V kúpeľni nájdete vaňu, župany a papuče pre vaše pohodlie. Hotelová reštaurácia sa vyznačuje impozantnou sklenenou kupolou, ktorú navrhol architekt Gustave Eiffel, a môžete si tu vychutnať pokrmy tradičnej francúzskej kuchyne. Takisto si môžete dopriať nápoj v hotelovom salóniku. K ďalšiemu zázemiu hotela patrí súkromné ​​parkovisko s obsluhou a recepcia s nepretržitou prevádzkou. Spojmi verejnej dopravy, napríklad zo stanice metra George V, sa môžete priamo odviezť k múzeu Louvre a k budove opery Opéra Bastille.


Dôležité informácie

Pre predplatené rezervácie: po vytvorení rezervácie vám hotel zašle autorizačný formulár. Upozorňujeme, že detské postieľky sú k dispozícii len v izbách a apartmánoch Executive a Prestige. Upozorňujeme, že kreditná karta použitá na vykonanie rezervácie sa vyžaduje pri príchode spolu s občianskym preukazom.

 
 
facebook g+ twitter