Informácie o Amarante Champs-Elysées

Víta Vás Amarante Champs-Elysées na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Amarante Champs-Elysées, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Amarante Champs-Elysées, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Amarante Champs-Elysées.
  • Amarante Champs-Elysées

Amarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyAmarante Champs-Elysées: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Amarante Champs-Elysées
Ulice:  19, Rue Vernet
Mesto:  75008 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
162 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Quick description

Set in a Haussmannian-style building, this luxury hotel is located beside the Champs-Elysées and Avenue George V. It features a piano bar and the elegant guest rooms include an LCD TV and a minibar. All of the air-conditioned rooms at the Amarante Champs-Elysées are individually decorated and equipped with a private marble bathroom and a flat-screen TV. You can enjoy a refreshing drink in the bar at Amarante Champs-Elysées. You can choose snacks and meals from the room service menu, available from 12:00 until 23:00. A buffet breakfast is served every day. The hotel is located 400 metres from the Arc de Triomphe. Charles de Gaulle – Étoile Metro Station is a 5-minute walk away, providing direct access to the Eiffel Tower.


Important information

Please note that for non refundable bookings the credit card used to make the reservation and valid photo ID will be requested upon arrival.

 
 
facebook g+ twitter