Európa > Belgicko > Brusel > Hotel Barry

Informácie o Hotel Barry

Víta Vás Hotel Barry na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Barry, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Barry, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Barry.
  • Hotel Barry

Hotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Barry: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel Barry
Ulice:  Place Anneessens 25
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Barry vám ponúka ubytovanie v jednoduchých ale praktických izbách v centre Bruselu, len 50 metrov od stanice metra Anneessens. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbách s dobrým pomerom ceny a kvality nájdete pracovný stôl a káblovú TV. Všetky sú vykurované a majú vlastnú kúpeľňu. Socha Manneken Pis sa nachádza len približne 5 minút chôdze od hotela a námestie Grand Place je vzdialené menej než 10 minút chôdze. Na stanicu Brusel-South, na ktorej sa nachádza aj terminál vlaku Eurostar, sa pešo dostanete za menej ako 15 minút chôdze.

 
 
facebook g+ twitter