Európa > Belgicko > Brusel > Hotel Mirabeau

Informácie o Hotel Mirabeau

Víta Vás Hotel Mirabeau na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Mirabeau, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Mirabeau, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Mirabeau.
  • Hotel Mirabeau

Hotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Mirabeau: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel Mirabeau
Ulice:  Place Fontainas 18-20
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 2-hviezdičkový hotel ponúka jednoducho zariadené ubytovacie jednotky vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou. Nachádza sa v centre Bruselu, len 450 metrov od námestia Grand Place a 10 minút chôdze od železničnej stanice Brusel-Juh. K vybaveniu hotela Mirabeau patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a 24-hodinová recepcia. Sochu cikajúceho chlapca Manneken Pis nájdete len 290 metrov od hotela Mirabeau. Zastávka električiek Anneessens je bzdialená 120 metrov, zatiaľ čo na hlavnú železničnú stanicu v Bruseli je to približne 10 minút chôdze. Múzeum Magritte sa nachádza 15 minút chôdze od hotela. Každá z izieb v hoteli Mirabeau má drevené podlahy, pracovný stôl a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. K dispozícii je vám aj sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby.

 
 
facebook g+ twitter