Európa > Belgicko > Brusel > Hotel Windsor

Informácie o Hotel Windsor

Víta Vás Hotel Windsor na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Windsor, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Windsor, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Windsor.
  • Hotel Windsor

Hotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Windsor: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel Windsor
Ulice:  13, Place Rouppe
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Windsor sa nachádza v centre Bruselu, medzi hlavnou železničnou stanicou a železničnou stanicou Bruxelles-Midi. Za 10 minút z neho prídete pešo na námestie Grand Place, k soche cikajúceho chlapca Manneken Pis a do nákupnej štvrte. Hotel je situovaný v rušnej časti centra mesta a ponúka vám kontinentálne raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky hotelové izby majú TV a kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Z niektorých sa naskytá výhľad na mesto. Hneď oproti hotelu nájdete reštauráciu Comme Chez Soi, ktorá bola ocenená 2 hviezdičkami hodnotenia červeného sprievodcu Michelin. V bezprostrednom okolí hotela sa nachádzajú ďalšie reštaurácie, obchody, kaviarne a bary, ku ktorým prídete pešo. Zo zastávky električiek Anneessens vzdialenej 200 metrov sa ľahko dostanete do mnohých štvrtí Bruselu. Pred hotelom je vám k dispozícii verejné parkovisko.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v hoteli nie je možné ubytovať hostí s handicapom.

 
 
facebook g+ twitter