Európa > Belgicko > Brusel > Hotel Aristote

Informácie o Hotel Aristote

Víta Vás Hotel Aristote na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Aristote, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Aristote, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Aristote.
  • Hotel Aristote

Hotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Aristote: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel Aristote
Ulice:  Avenue de Stalingrad 7
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Aristote sa nachádza v centre Bruselu, približne 150 metrov od stanice metra Anneessens. Sídli v pamiatkovo chránenej budove z 19. storočia a ponúka jednoducho, no prakticky zariadené izby s TV, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou. Socha cikajúceho chlapca Manneken Pis je od hotela vzdialená 5 minút chôdze. Na námestie Grand Place a železničnú stanicu Brussels-South sa z hotela Aristote dostanete pešo za 10 minút. Múzeum Musée Bruxellois De La Gueuze je od hotela vzdialené 15 minút chôdze. V reštaurácii La Divina Comedia si pochutíte na jedlách medzinárodnej kuchyne upravených na taliansky spôsob vrátane pizze. Stredoveký interiér reštaurácie je inšpirovaný slávnou rovnomennou básňou Danteho Alighieriho.

 
 
facebook g+ twitter