Európa > Belgicko > Brusel > Hotel A La Grande Cloche

Informácie o Hotel A La Grande Cloche

Víta Vás Hotel A La Grande Cloche na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel A La Grande Cloche, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel A La Grande Cloche, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel A La Grande Cloche.
  • Hotel A La Grande Cloche

Hotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel A La Grande Cloche: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel A La Grande Cloche
Ulice:  Place Rouppe 10
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel A La Grande Cloche sídli v budove z 19. storočia na námestí Place Rouppe, 250 metrov od stanice metra Anneessens. Ponúka vám služby recepcie s nepretržitou prevádzkou a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Námestie Grand-Place a soška Manneken Pis sa nachádzajú v pešej vzdialenosti necelých 10 minút. Všetky izby hotela A La Grande Cloche sú zariadené jednoducho a prakticky. Vybavené sú káblovou TV a majú vlastnú alebo spoločnú kúpeľňu. Niektoré izby majú čajník a kávovar alebo výhľad na námestie Place Rouppe. V raňajkovom salóne na prízemí si každé ráno pochutíte na raňajkách formou bufetu. K dispozícii je úschovňa batožiny a vo vstupnej hale môžete využiť počítač s pripojením na internet. K múzeu výroby belgického piva (Musée de la Bruxellois Gueuze) sa pešo prejdete za 10 minút. Železničná stanica Brusel - Juh s miestnymi a medzinárodnými spojmi sa nachádza 15 minút chôdze od hotela. Medzinárodné letisko Brusel je vzdialené 17 km.


Dôležité informácie

Ak budete prichádzať mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom hotel vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení o rezervácii.

 
 
facebook g+ twitter