Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof

Informácie o MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof

Víta Vás MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof.
  • MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof

MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof
Ulice:  Ella-Trebe-Straße 9
Mesto:  10557 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza v centre Berlína, medzi hlavnou berlínskou stanicou a Reichstagom. Hotel MEININGER ponúka ubytovanie v moderných odhlučnených izbách s TV s plochou obrazovkou. Izby v hoteli MEININGER Hotel Berlin Hauptbahnhof sú nefajčiarske a sú vybavené súkromnou kúpeľňou. Vo všetkých izbách je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každé ráno si v trendovom bare M-Lounge môžete kúpiť bohatý raňajkový bufet. V letných mesiacoch si môžete vybrať z ponuky nápojov baru Cloud Nine na strešnej terase hotela. Počas pobytu je hosťom k dispozícii spoločná kuchyňa. Na odpočinok môžu využiť herňu s biliardom, TV a stereom. K dispozícii je aj práčka a sušička. Hotela Meininger Berlin Hauptbahnhof ponúka panoramatický výhľad na vládnu štvrť a park Tiergarten. K Brandenburskej bráne a na bulvár Unter den Linden sa pešo dostanete za 10 minút. Hlavná berlínska stanica ponúka vynikajúce dopravné spojenie.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pre skupiny 11 a viac osôb platia iné podmienky. Viac informácií nájdete v časti Všeobecné podmienky hotela. Skupinovú rezerváciu je možné zrušiť bezplatne najneskôr 60 dní pred dátumom príchodu. Hotel vám pošle špeciálnu skupinovú zmluvu (ktorú podpíšete) a poskytne ďalšie informácie. Za príplatok je vám k dispozícii neskoré odhlásenie do 14:00. Hotel neprijíma platby kreditnými kartami American Express. Upozorňujeme, že jednolôžka sú široké len 80 cm.

 
 
facebook g+ twitter