Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Arte Luise Kunsthotel

Informácie o Arte Luise Kunsthotel

Víta Vás Arte Luise Kunsthotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Arte Luise Kunsthotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Arte Luise Kunsthotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Arte Luise Kunsthotel.
  • Arte Luise Kunsthotel

Arte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyArte Luise Kunsthotel: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Arte Luise Kunsthotel
Ulice:  Luisenstr. 19
Mesto:  10117 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
36 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Unikátne ubytovacie zariadenie Arte Luise Kunsthotel sa nachádza v centre Berlína iba 10 minút pešo od Brandenburskej brány, budovy Ríšskeho snemu a železničnej stanice Friedrichstrasse a ponúka štýlové izby navrhnuté renomovanými umelcami. Každá izba v hoteli Arte Luise Kunst je individuálne zariadená v originálnom štýle a má modernú a umeleckú výzdobu. Izby majú súkromnú alebo spoločnú kúpeľňu a Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné zadarmo vo vstupnej hale. V hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na jedlách nemeckej a stredomorskej kuchyne a ako hostia môžete relaxovať na priestrannej terase na nádvorí. Ľahké občerstvenie a nápoje sú vám k dispozícii v snack bare. K rieke Spréva a k slávnemu bulváru Unter den Linden dôjdete pešo za 10 minút. Berlínska rýchlodráha (S-Bahn) a metro na ulici Friedrichstrasse vám jednoducho umožnia spoznať celé hlavné mesto.

 
 
facebook g+ twitter