Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Informácie o Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Víta Vás Motel One Berlin-Hauptbahnhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Motel One Berlin-Hauptbahnhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Motel One Berlin-Hauptbahnhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Motel One Berlin-Hauptbahnhof.
  • Motel One Berlin-Hauptbahnhof

Motel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMotel One Berlin-Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Motel One Berlin-Hauptbahnhof
Ulice:  Invalidenstraße 54
Mesto:  10557 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento moderný hotel sa nachádza priamo oproti berlínskej hlavnej stanici. Ponúka odhlučnené izby s TV s plochou obrazovkou, moderný salónik, podzemné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nefajčiarsky motel One Berlin-Hauptbahnhof má štýlové izby s klimatizáciou. Každá kúpeľna má interiér z tmavej žuly a dažďovú sprchu. Motel ponúka štýlovú halu One Lounge, v ktorej sa nachádza raňajková miestnosť, bar a recepcia otvorená nonstop. Budova parlamentu Reichstag je vzdialená iba 1 km od motela Berlin-Hauptbahnhof Motel One. Cesta rýchlodráhou S-Bahn z berlínskej hlavnej stanice na Alexandrovo námestie trvá 7 minút.

 
 
facebook g+ twitter