Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Mikon Eastgate Hotel - City Centre

Informácie o Mikon Eastgate Hotel - City Centre

Víta Vás Mikon Eastgate Hotel - City Centre na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Mikon Eastgate Hotel - City Centre, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Mikon Eastgate Hotel - City Centre, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Mikon Eastgate Hotel - City Centre.
  • Mikon Eastgate Hotel - City Centre

Mikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyMikon Eastgate Hotel - City Centre: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Mikon Eastgate Hotel - City Centre
Ulice:  Hessische Str. 10
Mesto:  10115 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
31 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento nefajčiarsky hotel sa nachádza len 1 minútu chôdze od múzea prírodnej histórie. Ponúka strešnú terasu s krásnym výhľadom na Berlín, bezplatný internetový Wi-Fi hotspot a jednoduché dopravné spojenie. Z hotela Mikon Eastgate sa pešo za 5 minút dostanete k nemocnici Charité a na nákupnú ulicu Friedrichstrasse. Hotel ponúka moderne zariadené izby s TV s plochou obrazovkou, pracovným stolom a úložnými priestormi. V dopoludňajších hodinách sú v hoteli Mikon Eastgate k dispozícii tradičné nemecké bufety. Môžete sa najesť aj vonku na terase. Stanica metra Naturkundemuseum sa nachádza 300 metrov od hotela. Z neďalekej autobusovej zastávky Kochplatz/Invalidenstrasse sa autobusom za 4 minúty dostanete na berlínsku železničnú stanicu.

 
 
facebook g+ twitter