Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Hotel Central Inn am Hauptbahnhof

Informácie o Hotel Central Inn am Hauptbahnhof

Víta Vás Hotel Central Inn am Hauptbahnhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Central Inn am Hauptbahnhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Central Inn am Hauptbahnhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Central Inn am Hauptbahnhof.
  • Hotel Central Inn am Hauptbahnhof

Hotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyHotel Central Inn am Hauptbahnhof: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Hotel Central Inn am Hauptbahnhof
Ulice:  Alt-Moabit 126
Mesto:  10557 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa v berlínskej štvrti Tiergarten, len 10 minút chôdze od hlavnej železničnej stanice a 20 minút chôdze od parlamentu Reichstag a Brandenburskej brány. Hotel Central Inn am Hauptbahnhof vám ponúka prakticky a farebne zariadené izby v srdci hlavného mesta Nemecka a výborné dopravné spojenie. Vďaka autobusom, ktoré majú zastávky v blízkosti hotela, sa rýchlo dostanete na železničnú stanicu. K známym pamiatkam, ako sú Siegessäule (Víťazný stĺp) či palác Bellevue, sa mestskou dopravou odveziete za 10 minút. Vo veľkom parku Tiergarten vzdialenom od hotela 10 minút chôdze sa môžete uvoľniť pri prechádzkach. Každý deň môžete začať čerstvo pripraveným raňajkovým bufetom v reštaurácii Central Inn, ktorá sa nachádza na prízemí budovy. Na obed a večere sa tu tiež podávajú nemecké jedlá a nápoj si môžete vychutnať v reštaurácii alebo pivnej záhrade.


Dôležité informácie

Na rezervácie 5 a viacerých izieb sa môžu vzťahovať odlišné podmienky.

 
 
facebook g+ twitter