Európa > Anglie > Londyn > La Suite West - Hyde Park

Informácie o La Suite West - Hyde Park

Víta Vás La Suite West - Hyde Park na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte La Suite West - Hyde Park, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre La Suite West - Hyde Park, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre La Suite West - Hyde Park.
  • La Suite West - Hyde Park

La Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyLa Suite West - Hyde Park: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  La Suite West - Hyde Park
Ulice:  41-51 Inverness Terrace
Mesto:  W2 3JN London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
140 €
£116
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

La Suite West sú situované v elegantnej viktoriánskej budove v tichej londýnskej ulici, na okraji nádherného londýnskeho parku Hyde Parku. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, reštauráciu a salónik. Stanice metra Bayswater a Queensway sú vzdialené iba pár minút chôdze. La Suite West sa nachádza v blízkosti rušného bulváru Queensway s obchodmi, rozmanitými kaviarňami a tradičnými anglickými krčmičkami. Do Hyde Parku prídete peši za 3 minúty. Za nákupmi sa môžete vybrať do blízkych ulíc Oxford Street a Knightsbridge. Do štvrte Noting Hill sa z budovy dostanete peši za 10 minút. Slávna štvrť West End sa nachádza približne 4 km odtiaľto a na stanicu metra Paddington prídete za 15 minút. V hotelovej reštaurácii sa podávajú kompletné anglické alebo kontinentálne raňajky. Hostia môžu relaxovať aj na súkromnej upravenej terase. V izbách sa nachádzajú vlastné mramorové kúpeľne, TV s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 81 cm a zatemňovacie závesy. Vo väčšine z nich nájdete i posteľ s baldachýnom.


Dôležité informácie

Pri nevratných rezerváciách treba uhradiť celú sumu za ubytovanie počas rezervácie. Pri príchode je potrebné predložiť kreditnú kartu a preukaz totožnosti s fotografiou, v opačnom prípade bude ubytovacie zariadenie vyžadovať iný spôsob platby.

 
 
facebook g+ twitter