Európa > Anglie > Londyn > MStay Hotel 43

Informácie o MStay Hotel 43

Víta Vás MStay Hotel 43 na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte MStay Hotel 43, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre MStay Hotel 43, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre MStay Hotel 43.
  • MStay Hotel 43

MStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyMStay Hotel 43: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  MStay Hotel 43
Ulice:  43 Queensborough Terrace
Mesto:  W2 3SY London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
74 €
£62
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel 43 v elegantnej gruzínskej terase ponúka štýlové izby s bezplatným Wi-Fi pripojením. Hotel sa nachádza len 150 metrov od Hyde Parku, a módna stvrť Notting Hill je 10 minút chôdze od hotela. Moderne zariadené izby majú klimatizáciu a vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami zadarmo. Všetky izby majú príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a pracovný stôl, a žehliace zariadenia sú takisto k dispozícii. Bohaté kontinentálne raňajky sú podávané denne v jedálni v hoteli 43 London. K dispozícii je veľký výber medzinárodných reštaurácií len pár minút chôdze odtiaľto. Hotel 43 je vzdialený iba 20 minút od živej štvrte Oxford Street a Marble Arch. Stanica metra Queensway je vzdialená 300 metrov, a elegantná stanica Kensington je 20 minút chôdze odtiaľto.

 
 
facebook g+ twitter