Európa > Anglie > Londyn > Shaftesbury Hyde Park International

Informácie o Shaftesbury Hyde Park International

Víta Vás Shaftesbury Hyde Park International na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Shaftesbury Hyde Park International, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Shaftesbury Hyde Park International, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Shaftesbury Hyde Park International.
  • Shaftesbury Hyde Park International

Shaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyShaftesbury Hyde Park International: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Shaftesbury Hyde Park International
Ulice:  52-56 Inverness Terrace
Mesto:  W2 3LB London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
80 €
£69
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Shaftesbury Hyde Park International je 4-hviezdičkový hotel ponúkajúcu luxusné izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nachádza sa 5 minút pešo od stanice metra Bayswater. Hyde Park je vzdialený len 300 metrov. V klimatizovaných, moderne zariadených izbách je vám k dispozícii TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami. Izby sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy a čaju a písacím stolom. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Každé ráno sú pre vás pripravené čerstvé kontinentálne raňajky. K dispozícii máte aj izbovú službu. Počas pobytu v hoteli Shaftesbury Hyde Park International môžete relaxovať v salóniku zariadenom v štýle art deco s TV s veľkou obrazovkou. Hotel Shaftesbury Hyde Park International sa nachádza neďaleko štvrte Notting Hill a elegantnej štvrte Kensington. Z neďalekej železničnej stanice Paddington premávajú spoje Heathrow Express. K oblúku Marble Arch prídete pešo za 20 minút.


Dôležité informácie

Pri registrácii je potrebné predložiť kreditnú kartu použitú pri rezervácii. Ak rezerváciu vykonala tretia osoba, môžete to uviesť pri rezervácii v časti Špeciálne požiadavky alebo môžete kontaktovať priamo ubytovacie zariadenie použitím kontaktných údajov uvedených v potvrdení rezervácie a dohodnúť si podrobnosti alternatívnej platby. Podmienky týkajúce sa skupinových rezervácií: Podmienky zaplatenia zálohy: Ubytovacie zariadenie si môže kedykoľvek po vytvorení rezervácie účtovať zálohu vo výške 25 % z celkovej ceny rezervácie. Celková cena rezervácie sa zúčtuje najneskôr 14 dní pred príchodom. Storno podmienky: Za zrušenie alebo zmenu rezervácie najneskôr 14 dní pred dátumom príchodu sa účtuje 25 % z celkovej ceny rezervácie. V prípade, že zrušíte ale zmeníte rezerváciu neskôr alebo sa nedostavíte na pobyt, hotel vám zaúčtuje celkovú cenu rezervácie. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter