Európa > Anglie > Londyn > Whiteleaf Hotel

Informácie o Whiteleaf Hotel

Víta Vás Whiteleaf Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Whiteleaf Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Whiteleaf Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Whiteleaf Hotel.
  • Whiteleaf Hotel

Whiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyWhiteleaf Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Whiteleaf Hotel
Ulice:  66-68 Inverness Terrace
Mesto:  W2 3LB London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
49 €
£41
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza v centre Londýna, iba 2 minúty chôdze od Hyde parku a zastávok metra Queensway a Bayswater. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Do nákupných centier, tradičných kaviarní a anglických krčiem sa dostanete za 2 minúty. Ulica Oxford Street a námestie Piccadilly Circus sú vzdialené 5 minút jazdy metrom. Metrom sa rýchlo dostanete i do Buckinghamského paláca, na Trafalgarské námestie aj do obchodov a divadiel v štvrti West End. Každá izba v tejto chránenej budove prvého stupňa je vybavená TV, telefónom a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Vo väčšine izieb je k dispozícii vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. V hoteli Whiteleaf sa každé ráno podávajú kontinentálne raňajky. Nájdete tu aj TV salónik, recepciu s nepretržitou prevádzkou a úschovňu batožiny.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri príchode je potrebné uhradiť plnú cenu pobytu. Upozorňujeme, že zaregistrovať sa a vyzdvihnúť kľúče si môžete na tejto adrese: , . Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Whiteleaf Hotel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter