Európa > Anglie > Londyn > Queens Park Hotel

Informácie o Queens Park Hotel

Víta Vás Queens Park Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Queens Park Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Queens Park Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Queens Park Hotel.
  • Queens Park Hotel

Queens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyQueens Park Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Queens Park Hotel
Ulice:  48 Queensborough Terrace, Bayswater
Mesto:  W2 3SJ London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
51 €
£42
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Queens Park sa nachádza len pár metrov od staníc metra Queensway a Bayswater, neďaleko Hyde Parku a Kensingtonských záhrad. Ponúka vám pohodlne zariadené izby so súkromnou kúpeľňou. Hotel Queens Park je situovaný v časti Bayswater, len kúsok od ulice Bayswater Road a najobľúbenejších miest v Londýne. Pešo sa za pár minút dostanete na ulicu Queensway s možnosťou nočného nakupovania, kozmopolitnými reštauráciami a známym nákupným centrom Whiteley's. Ulica Oxford Street je vzdialená približne 2,4 km. Zo stanice metra Queensway situovanej vo vzdialenosti len 350 metrov premáva linka Central na stanice Oxford Circus, Chancery Lane a St. Paul's. Železničná stanica Paddington so spojom Heathrow Express sa nachádza len 800 metrov od hotela. V izbách so súkromnými kúpeľňami môžete využívať trezor a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. V reštaurácii Kings sú pre vás každé ráno pripravené teplé raňajky formou bufetu.


Dôležité informácie

Hotel vám pomôže pri zabezpečovaní kyvadlovej dopravy, avšak náklady sa líšia. Prosím, kontaktujte priamo hotel. Pri pobyte v hoteli je služba úschovne batožiny zadarmo. Ak však pri odchode hostia stále potrebujú batožinu uskladniť, je potrebná zaplatiť poplatok vo výške 1,00 GBP za kus. Ak si tam batožinu necháte cez noc, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 2,00 GBP za každý deň po odhlásení.

 
 
facebook g+ twitter